Koncert KUD-a “Svetozar Marković” u petak u Futogu, prikupljaju se sredstva za odlazak u Belgiju
Moj Novi Sad pre 1 sat

Koncert dečjih folklornih ansambala i orkestra KUD-a “Svetozar Marković” održaće se u petak, 26. juna, sa početkom u 19 časova u Kulturnom centru Futog.
Koncert je prvi u nizu događaja kojima se prikupljaju sredstva za odlazak reprezentativnog ansambla i orkestra na međunarodni festival u Belgiji, gde će predstavljati Novi Sad i Srbiju. Na sceni će nastupiti najmlađi članovi, koji će publici predstaviti program ispunjen igrom, pesmom i muzikom, a istovremeno pružiti podršku svojim starijim kolegama pred odlazak na festival. – Dođite da zajedno čuvamo tradiciju i gradimo prijateljstva – poručili su iz KUD-a.











