"Dobila sam opekotine trećeg stepena" Pevačica na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"

Kurir pre 4 sati
"Dobila sam opekotine trećeg stepena" Pevačica na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"…

Pevači često spotove snimaju u teškim uslovima, a Lena Čolak je otkrila da je jednom prilikom zadobila opekotine trećeg stepena.

Ona je objasnila kako je došlo do povrede. Lena Čolak je tokom snimanja spota za pesmu "Majko" zadobila opekotine trećeg stepena zbog jedne scene. - Ja sam za spot 'Majko' dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao,

Povezane vesti »

Zabava, najnovije vesti »