Topić druga na atletskom takmičenju u Zagrebu

Radio 021 pre 3 sata  |  Beta
Topić druga na atletskom takmičenju u Zagrebu

Atletičarka Angelina Topić zauzela je danas drugo mesto u skoku uvis na Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u

Topić je prekočila 1,95 metara, čime je izjednačila rezultat Australijanke Elenor Paterson, pa su podelile drugo mesto. Topić je takmičenje počela na 1,85 metara, a zatim je iz prvog pokušaja preskočila 1,90 i 1,93 metra. Visinu od 1,95 preskočila je iz drugog pokušaja, a 1,97 iz trećeg. Visinu od 1,99 metara nije pokušavala, a takmičenje je završila sa tri neuspešna pokušaja na 2,01. Pobedila je olimpijska šampionka i svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »