Edin Džeko potpuno odlepio! Umesto da slavi, hteo da bije trenera BiH, i to nakon što ga poljubio!
Telegraf pre 3 sata | Telegraf.rs

Fudbaleri Bosne i Hercegovine napravili su veliki podvig i gotovo sigurno su obezbedili plasman u nokaut fazu kao jedna od osam najbolje plasiranih reprezentacija.
Ipak, senku na sjajan meč i podvig "Zmajeva" bacio je Edin Džeko, koji je pobesneo kada je izveden iz igre u 64. minutu. Džeko je besneo na klupi, bacio je flašicu punu vode, psovao je trenera, kojeg nije hteo da pogleda kada mu je pršao. Umesto Džeka je u igru ušao Ermin Mahmić, koji je postigao konačnih 3:1 kasnije i zapečatio pobedu. Međutim, na kraju Edin Džeko nije izgledao nimalo srećno, iako je njegov tim napravio istorijski podvig. Mnogi su mu prilazili i












