Aris misli ozbiljno - stigao Birč
B92 pre 1 sat

Kanadski centar Kem Birč (33) u naredne dve sezone nosiće dres solunskog Arisa.
Sa učesnikom Evrokupa potpisao je dvogodišnju saradnju, koja je u sredu ozvaničena i od samog kluba. Birč stiže iz redova turskog Fenerbahčea gde je igrao prethodne dve sezone i bio je deo tima koji je osvojio Evroligu. U toku dana grčki mediji su preneli da će u narednom periodu Aris ozvaničiti saradnju i sa dosadašnjim bekom Olimpijakosa Janulisom Larencakisom, koji je i dalje, ali ne još dugo, pod ugovorom sa crveno-belima. Aris je ranije potvrdio dolazak bivšeg






