Selektor Kanade Marš: Trebalo je da promenim formaciju
Radio sto plus pre 2 sata

“Znam da naša ekipa ima srce. Znam da imamo grupu koja će dati sve od sebe u svakom trenutku. I to je nešto na šta treba da budemo veoma ponosni. Samo je pitanje kako da bolje upravljamo nekim trenucima. Čak i na početku utakmice, mislio sam da smo bili pomalo neodlučni, nedovoljno agresivni i da nismo dovoljno trčali”, rekao je Marš posle utakmice za ITV, preneo je Skaj. Fudbaleri Kanade izgubili su večeras u Vankuveru od Švajcarske 1:2, u utakmici poslednjeg












