"Imala sam platu 53.400 dinara", naša voditeljka o odlasku sa RTS: "Nikada nisam želela da kukam i tražim"

Telegraf pre 1 dan  |  Telegraf.rs
"Imala sam platu 53.400 dinara", naša voditeljka o odlasku sa RTS: "Nikada nisam želela da kukam i tražim"

Književnica i voditeljka Vesna Dedić prvi put je otvoreno govorila o periodu kada je napustila Radio-televiziju Srbije, ističući da ta odluka nije bila nimalo jednostavna, uprkos dugogodišnjem radu na Javnom servisu.

Kako je otkrila, sa RTS-a je otišla u trenutku kada je njena plata iznosila svega 53.400 dinara, ali ni tada nije želela da se žali na životne okolnosti. - Otišla sam sa RTS-a kad sam imala platu 53.400 dinara. Ne volim da kukam, ne volim da se žalim i ne volim da tražim. Sve vreme, tokom tih loših godina, ja sam bila, pre svega, majka - rekla je Vesna. Voditeljka je istakla da joj je najveći prioritet bila ćerka, kojoj je želela da obezbedi bezbrižno detinjstvo

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »