"Dođu na 15 minuta da se slikaju i odu kući" Uroš Živković potkačio kolege: "Dešava se da žele da iskoriste marketing, ja to ne radim" (video)

Blic pre 2 sata
"Dođu na 15 minuta da se slikaju i odu kući" Uroš Živković potkačio kolege: "Dešava se da žele da iskoriste marketing, ja to…

Komentarisao je izjave vezane za Jakova Jozinovića, naglasivši da na promocije ide iskreno, a ne zbog lične promocije.

Istakao je da je nova pesma drugačija, lepršava i da je supruga inicirala njen nastanak. Pevač Uroš Živković iskreno je govorio o situaciji na estradi, ali i novoj pesmi koju je objavio. On je prvi put izašao iz zone komfora i opustio se u spotu u čemu ga je najviše podržala supruga. Uroš je istakao da je zadovoljan reakcijama na pesmu. - I dalje mi je neprijatno zbog toga. Moram da se zahvalim supruzi i mom timu, mnogo su dali za ovu pesmu i to se izgleda oseća.

Blic »

Zabava, najnovije vesti »