Evo koliko novca je Angelina Topić zaradila za drugo mesto na mitingu u Zagrebu
Telegraf pre 12 sati | Telegraf.rs

Treće takmičenje u godini donelo je Angelini Topić i treći podijum, i ponovo je pored sebe imala elitnu konkurenciju.
Srpska atletičarka je na mitingu u Zagrebu u okviru zlatne kontinentalne serije Svetske atletike zauzela drugo mesto. Angelina je preskočila visinu od 1.95 metara i tako podelila drugo mesto sa Australijankom i svojom velikom prijateljicom Elenor Paterson, koja je nedavno preskočila visinu od 2.00 posle četiri godine. Srpkinja se do kraja nadmetala i za prvo mesto sa svetskom rekorderkom i olimpijskom prvakinjom Jaroslavom Mahučih iz Ukrajine, bila blizu visine od












