"Bio je pod traktorom, nisam ga video!" Deda iz Grocke do detalja opisao užas policiji: Unuk (1,5) kritično
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

U stravičnoj nesreći koja se dogodila 23. juna oko 18.30 časova u naselju Begaljica u Grockoj, jednoipogodišnji dečak zadobio je prelom lobanje i krvarenje na mozgu i nalazi se u izuzetno teškom stanju u bolnici, sazanje "Telegraf.rs".
Njegov deda N. J. (57) dao je izjavu policiji o svim okolnostima ove tragedije. Kako saznajemo, nesrećni čovek je inspektorima do detalja opisao da se mališan neopaženo podvukao pod traktor dok su on i sin zakačinjali cisternu. Pošto to niko nije primetio, deda je krenuo u rikverc i pregazio unuka, a alkotest je potvrdio da niko od odraslih nije bio pod dejstvom alkohola. Pomenuta nesreća duboko je potresla celo naselje Begaljica, a dečak je kolima Hitne pomoći







