"Nerešeno" u Betaniji: U Novom Sadu rođeno devet devojčica i isto toliko dečaka, a među njima su i blizanci
Radio 021 pre 3 sata | 021.rs

U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno 18 beba. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
U periodu od srede, 24. juna u 7h do četvrtka, 25. juna u 7h u novosadskoj Betaniji bilo je 17 porođaja. Rođeno je devet devojčica i devet dečaka. Među njima je i jedan par blizanaca - devojčica i dečak. Čestitamo svim srećnim roditeljima!












