(Foto/video) "Srpski narode, predsedniče vidimo se u Beogradu" Novosađani krenuli pešice put prestonice s Petrovaradina! Prisustvovaće skupu u subotu - ovo je njihova poruka
Dnevnik pre 1 sat

Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana, krenuli su pešice s Petrovaradina kako bi pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine.
Vukašin Đoković, politički analitičar, istakao je za Informer televiziju da je atmosfera pozitivna i da idu punog srca put prestonice. Objava koju deli Dnevnik (@dnevnik.rs) -Krećemo iz Srpske Atine, da pokažemo poruku jedinstva, da je otadžbina iznad svega. Ponosno poručujemo i pozivamo svakog patriotu da dođe 27. juna u Beograd. Ne želimo nasilje, to nije naš vid borbe. Srpski narode, predsedniče, vidimo se u Beogradu! Srbija pobeđuje i uvek će pobeđivati- poruka











