"Dođu na 15 minuta da se slikaju i odu kući" Uroš Živković o estradi i kolegama koje odlaze na koncerte Jozinovića: Upoznao sam ga, on je super, ali... (video)

Kurir pre 12 sati
"Dođu na 15 minuta da se slikaju i odu kući" Uroš Živković o estradi i kolegama koje odlaze na koncerte Jozinovića: Upoznao…

Pevač Uroš Živković je pred jedan svoj nastup u prestonici iskreno progovorio o suituaciji na estradi.

On se ovom prilikom dotakao i nove pesme, a sada je prvi put izašao iz zone komfora i opustio se u spotu, a najviše ga je podržala supruga. On je stao pred okupljene medije, među kojima je bio i Kurir, i razgovarao o raznim aktuelnostima. Najpre kaže da je zadovoljan reakcijama koje su usledile, a potom objašnjava šta mu je najteže u poslu. - I dalje mi je neprijatno zbog toga. Moram da se zahvalim supruzi i mom timu, mnogo su dali za ovu pesmu i to se izgleda

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »