Voditeljka napustila RTS, godinama kasnije otkrila razlog: "Imala sam platu 53.400 dinara"
Mondo pre 4 sati | Dragana Tomašević

Vesna Dedić je otkrila da je sa RTS-a je otišla u trenutku kada je njena plata iznosila svega 53.400 dinara, ali ni tada nije želela da se žali na životne okolnosti. - Otišla sam sa RTS-a kad sam imala platu 53.400 dinara.
Ne volim da kukam, ne volim da se žalim i ne volim da tražim. Sve vreme, tokom tih loših godina, ja sam bila, pre svega, majka - rekla je Vesna. Voditeljka je istakla da joj je najveći prioritet bila ćerka, kojoj je želela da obezbedi bezbrižno detinjstvo uprkos izazovima sa kojima se suočavala nakon razvoda. - Trudila sam se celog života da moje dete nikada ne pomisli da je razvod mene oštetio ili da je to što sam samohrana majka neka velika žrtva. Uvek sam želela












