Članovi SNS iz Novog Sada peške krenuli na skup u Beogradu
Euronews pre 1 sat | Autor: Euronews Srbija

Članovi Srpske napredne stranke (SNS) iz Novog Sada okupili su se jutros oko 8 časova u Preradovićevoj ulici u blizini Petrovaradinske tvrđave odakle su peške krenuli na skup zakazan za 27. jun u Beogradu.
Kako su istakli članovi i organizatori, u grupi dominira odlično raspoloženje. Plan je, kako ističu organizatori, da grupa danas u popodnevnim časovima stigne u Inđiju, gde će najverovatnije prenoćiti. Pogledaj galeriju Pogledaj galeriju Pogledaj galeriju Pogledaj galeriju Grupa bi iz Inđije trebalo sutra da nastavi svoj put ka prestonici gde će učestvovati na velikom skupu SNS na platou ispred Skupštine Srbije.












