(Foto) pogledajte prve fotografije nepregledne kolone Novosađana koji su pešice krenuli put Beograda Vijori se srpska trobojka, atmosfera pozitivna, a na majicama jasna poruka
Dnevnik pre 2 sata

Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana, krenuli su pešice s Petrovaradina jutros oko 8.00 časova, kako bi pružili podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i većinskoj Srbiji u subotu, 27. juna, na platou ispred Narodne skupštine.
Novosađani su krenuli sa pozitivnom energijom, uz bakljadu, sa srpskim trobojkama i majicama sa jasnim natpisima- "Srbija pobeđuje". Oni su pozvali svakog domaćina patriotu da im se pridruži u njihovoj akciji i šetnji ka Beogradu. Kako je već najavljeno, na skupu "Srbija, jedna porodica", uoči Vidovdana, biće upriličen bogat kulturno-umetnički program, aktivnosti za celu porodicu, predstavljanje humanoidnih robota, ali će se čuti i jasne političke poruke lidera












