Izlazi bez honorara iz Elite! Anita kažnjena sa milion dinara, prekršila jedno od najstrožih pravila
Telegraf pre 4 sati | Telegraf.rs/Pink.rs

Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa ozbiljnom kaznom nakon što je tokom odlaska na lekarski pregled prekršila pravila takmičenja.
Anita je juče napustila imanje kako bi obavila redovnu kontrolu trudnoće u klinici koju posećuje, ali je ispred zdravstvene ustanove došlo do situacije koja je izazvala hitnu reakciju produkcije. Prema navodima, u čitav događaj umešana je njena bliska saradnica Tamara Radoman, koja je navodno poslala svoju majku ispred klinike. Tom prilikom Anita je, kako se tvrdi, dobila informacije iz spoljnog sveta, što predstavlja ozbiljno kršenje pravila rijalitija. Produkcija








