Пожар на мостарској депонији локализован: Ватрогасци и даље на терену
Б92 пре 6 сати

На депонији Уборак код Мостара пожар је локализован, али се и јутрос на појединим местима и даље појављује дим, саопштила је мостарска Професионална ватрогасна јединица.
На депонији Уборак код Мостара локализован је пожар, а јутрос на појединим деловима још избија дим, саопштила је мостарска Професионална ватрогасна јединица. У саопштењу се наводи да дим избија на местима на којима је пожар јуче гашен песком и муљем, пренела је РТРС. Из ватрогасне јединице наводе да је реч о локалитету на којем је у среду избио нови пожар који је настао због паљења гума на одлагалишту старих аутомобилских гума, непосредно уз депонију комуналног








