Dačić negirao tvrdnje o korišćenju zvučnog topa
RINA pre 1 dan

BEOGRAD - Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je tvrdnja da je njegova rasprava sa britanskim ministrom spoljnih poslova navodno priznanje o korišćenju takozvanog zvučnog topa „brutalna zloupotreba i još jedna u nizu laži na ovu temu”, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Dačić je naveo da se njegova rasprava odnosila na, kako je rekao, dvojne standarde koje Zapad ima prema Srbiji, pa i na LRAD uređaje. „U svom dugogodišnjem političkom radu svačega sam se naslušao, ali da moju raspravu i svađu sa britanskim ministrom spoljnih poslova o dvojnim standardima koje Zapad ima prema Srbiji, pa i o LRAD uređajima, koristi kao neko navodno priznanje o korišćenju takozvanog zvučnog topa, predstavlja brutalnu zloupotrebu i još jednu u nizu






