На пола пута до Месеца за децу са дијабетесом

Б92 пре 5 сати
На пола пута до Месеца за децу са дијабетесом

Више хиљада корисника шетало је од краја прошле године и бележило кораке на апликацији "Отвори плави круг". Средином јуна остварен је заједнички циљ - 180.000 километара за кампове за децу са дијабетесом.

Заједница окупљена око пројекта "Отвори плави круг", највеће и најсвеобухватније иницијативе за превенцију дијабетеса у Србији, трећу годину заредом успешно је остварила годишњи циљ и препешачила више од 180.000 километара. На тај начин активирана је још једна донација фармацеутске компаније Ново Нордиск намењена подршци камповима за децу са дијабетесом. Ово је девета донација у оквиру пројекта који се већ више од пет година бави превенцијом и борбом против

Повезане вести »

Здравље, најновије вести »