Maturanti niške gimnazije umesto poklona razrednoj novac donirali bolnici
Radio 021 pre 4 sati | Južne vesti (Nikola Đukić)

Maturanti odeljenja IV-6 niške Gimnazije "Bora Stanković" 38.000 dinara prikupljenih za poklon razrednoj starešini donirali su Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti Gornja Toponica. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Umesto tradicionalnog dara, učenici su se odlučili da sredstva usmere kao pomoć ustanovi, poručujući da se zahvalnost može iskazati i kroz podršku onima kojima je pomoć najpotrebnija. Odluka o donaciji doneta je nakon zajedničkog dogovora učenika da kraj školovanja obeleže drugačije od prethodnih generacija. Novac koji je bio namenjen za kupovinu poklona razrednoj starešini dat je bolnici, pišu "Južne vesti". "Hteli smo da uradimo nešto što ima smisla i ostaje.







