Aktivisti iz Mirijeva u Skupštini grada: Najavili da je neće napustiti dok se ne povuče tačka o šumi Bajdina
N1 Info pre 2 sata | N1 Beograd Nenad Nešić

Sednica Skupštine grada Beograda počela je u 10 časova i nastavljena posle pauze koja je određena od strane predsednika Skupštine grada Nikole Nikodijevića, a nakon što su aktivisiti iz Mirijeva zatražili da se sa dnevnog reda skine tačka koja se odnosi na plan detaljne regulacije za šumu Bajdina.
Kako javlja naš reporter, aktivisti su najavili da neće napustiti skupštinsku salu dok se ta tačka ne povuče. Oko dvojice aktivista koji stoje kod govornice nalaze se i odbornici opozicije. Dvojica aktivista su po početku sednice ušla u salu, oni su došli do govornice i zatražili da se tačka o šumi Bajdina skine sa dnevnog reda. U tom trenutku je Nikodijević odredio pauzu od 15 minuta i vidno iznerviran napustio salu, javlja reporter N1. Nekoliko minuta posle toga











