SNS pešaci ponovo noće u OŠ „Petar Kočić“ u Inđiji
In medija pre 3 sata

Nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS-a i građana krenulo je pešice iz Petrovaradina ka Beogradu, a kolona će večeras prenoćiti u prostorijama Osnovne škole „Petar Kočić“ u Inđiji.
Ova grupa pešači kako bi pružila podršku predsedniku Aleksandru Vučiću na skupu „većinske Srbije“, koji je zakazan za 27. jun na platou ispred Narodne skupštine. Prema saznanjima, lokacija konaka čuvana je u strogoj tajnosti. Tajnu su za portal IN Medija otkrili inđijski naprednjaci, koji do poslednjeg trenutka nisu znali gde će gosti tačno boraviti. Unutar organizacije dočeka, konaka i ispraćaja, svi akteri dobili su pojedinačne i odvojene zadatke. Kolonu će na











