Delovi Zemuna i Dobanovaca bez električne energije zbog kvara
N1 Info pre 9 sati | N1 Beograd

Na teritoriji opštine Zemun i naselja Dobanovci sa okolinom, potrošači su ostali bez električne energije zbog kvara, kako je potvrđeno za N1 iz iz dispečerskog centra. Prekid u snabdevanju strujom trajao je oko sat vremena i u delu Novog Beograda, a među objektima koji su ostali bez napajanja bila je i redakcija N1. Iz dispečerskog centra je za N1 rečeno da se normalizacija snabdevanja očekuje u najkraćem mogućem roku.












