Misterija na Novom Beogradu: U napuštenom objektu nađeno telo, čuvar zvao policiju

Telegraf pre 9 sati  |  Telegraf.rs
Misterija na Novom Beogradu: U napuštenom objektu nađeno telo, čuvar zvao policiju

Kako Telegraf.rs saznaje, u napuštenom poslovnom objektu na Novom Beogradu nađeno je beživotno telo, najverovatnije muškarca, a delovi tela su bili odvojeni! Prema našim informacijama, jeziv prizor zatekao je radnik obezbeđenja ovog objekta 23. juna oko podneva, nakon čega je usledila hitna reakcija nadležnih službi.

Čuvar je u stanju potpunog šoka odmah alarmirao policiju. Policija i tužilaštvo odmah na licu mesta Odmah po pozivu, na teren su izašle jake snage policije i dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, koji je rukovodio uviđajem. Scena koju su zatekli inspektori i forenzičari bila je više nego uznemirujuća. "Telo je pronađeno u poodmakloj fazi raspadanja, a najjeziviji detalj jeste to što su delovi tela bili odvojeni. Policija i tužilaštvo su odmah

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »