„Čarobnjaci“ Harlema ponovo kod nas
Nedeljnik pre 10 sati

Harlem Globetrotters – američki egzibicioni košarkaški tim, osnovan davne 1926. godine, gostuje u Beogradu 2. novembra od 20 časova u hali „Aleksandar Nikolić“.
Povod je stogodišnjica njihovog osnivanja, a jubilarna svetska turneja završava se kod nas. Sa preko 26.000 odigranih utakmica u više od 120 zemalja sveta, legendarni „Harlemovci“ postali su globalna ikona zabave, donoseći radost i osmehe milionskoj publici. Oni su pioniri u popularizaciji košarkaških veština, kao što su neobična zakucavanja, brzi kontranapadi i atraktivne akcije plejmejkera. Svetska turneja povodom 100 godina postojanja koja se završava u Beogradu










