Satoranski opleo po Barsi posle novog neuspeha: "Pustili smo najbolje da odu"

B92 pre 4 sati
Satoranski opleo po Barsi posle novog neuspeha: "Pustili smo najbolje da odu"

Košarkaš Barselone Tomaš Satoranski nije krio razočaranje posle poraza u finalu španske ACB lige od Valensije i otvoreno je govorio o smeru u kom se klub kreće.

Barselona je sezonu završila porazom od Valensije rezultatom 108:84 u četvrtoj utakmici finala, čime je rival slavio sa 3-1 u seriji i osvojio titulu. Bio je to još jedan bolan kraj sezone za katalonski klub, koji poslednjih godina prolazi kroz velike promene. Satoranski se posle meča osvrnuo na period kada se vratio u Barselonu i priznao da je očekivao potpuno drugačiji projekat. "Kada sam se vratio, mislio sam da ćemo imati projekat za mnogo godina, da će Šaras

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »