Siniša Mali sa ambasadorom Japana o Ekspu 2027: Njihovo iskustvo nam je zančajno, želimo da budemo još bolji
Kurir pre 7 sati

"Njihovo iskustvo nam je značajno, ali želimo da budemo još bolji" Ovom porukom ministar finansija Siniša Mali sumirao je sastanak sa ambasadorom Japana u Srbiji Naohirom Cucumijem.
Kako je ministar objavio na svom Instagram nalogu, glavni fokus razgovora bio je predstojeći Ekspo 2027 u Beogradu. S obzirom na to da je Japan prošle godine uspešno organizovao ovu svetsku izložbu u Osaki, Mali je istakao da su njihova iskustva od neprocenjivog značaja za Srbiju. Uz razmenu dobrih praksi, stigla je i potvrda da se Japan uveliko priprema za predstavljanje svojih dostignuća u beogradskom paviljonu. - Sa ambasadorom Japana u Srbiji NJ.E Naohiro






