Siniša Mali sa ambasadorom Japana o Ekspu 2027: Njihovo iskustvo nam je zančajno, želimo da budemo još bolji

Kurir pre 7 sati
Siniša Mali sa ambasadorom Japana o Ekspu 2027: Njihovo iskustvo nam je zančajno, želimo da budemo još bolji

"Njihovo iskustvo nam je značajno, ali želimo da budemo još bolji" Ovom porukom ministar finansija Siniša Mali sumirao je sastanak sa ambasadorom Japana u Srbiji Naohirom Cucumijem.

Kako je ministar objavio na svom Instagram nalogu, glavni fokus razgovora bio je predstojeći Ekspo 2027 u Beogradu. S obzirom na to da je Japan prošle godine uspešno organizovao ovu svetsku izložbu u Osaki, Mali je istakao da su njihova iskustva od neprocenjivog značaja za Srbiju. Uz razmenu dobrih praksi, stigla je i potvrda da se Japan uveliko priprema za predstavljanje svojih dostignuća u beogradskom paviljonu. - Sa ambasadorom Japana u Srbiji NJ.E Naohiro

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »