Студенти остају без соба у дому због изложбе ЕКСПО 2027
Луфтика пре 3 сата

Студенти који конкуришу за смештај у установи Студентски центар „Београд“ обавештени су да ће морати да се иселе до 16. априла због потреба међународне изложбе ЕКСПО 2027.
У конкурсу за пријем студената у Установу Студентски центар „Београд“ за школску 2026 / 2027. годину поред услова за пријем и смештај студената и потребних докумената последњој страни нашла се и ставка исељења из „Ф крила“ Студењака због специјализоване изложбе Експо 2027. Наиме, на последњој страни документа окаченог у Студентском центру у Ђушиној, који је сачињен 23. јуна, односно јуче, постоје посебне напомене. Студентски град, Дом 2- Ф крило, Установе








