“Stolice su spremne”: GP BRAVO poziva Maju Gojković i Žarka Mićina na otvaranje “parka” kod Spensa u petak
Moj Novi Sad pre 15 sati

Pošto je aktuelna vlast neuobičajeno propustila priliku za svoje tradicionalno slikanje i presecanje vrpce, Građanski pokret BRAVO preuzima inicijativu i sutra – u petak, 26. juna, u 10 časova, organizuje otvaranje novog “parka” kod Spensa za sve građane Novog Sada.
Kako navode, za tu priliku, aktivisti ovog pokreta danas su predali na pisarnice Pokrajinske vlade i Gradske kuće zvanične lične pozive za predsednicu Pokrajinske vlade Maju Gojković i šefa kabineta gradonačelnika Žarka Mićina da sutra prisustvuju javnom otvaranju. – Smatramo da bi oni pred medijima i građanima konačno morali da odgovore na sva otvorena pitanja o ceni, probijenim rokovima i kvalitetu radova na ovom projektu – napominju iz GP “Bravo” i dodaju: – Kad









