Janjuš jeca na sav glas i roni suze u Eliti! Pre tačno dve i po godine izgubio je rođenog brata
Telegraf pre 8 sati | Telegraf.rs

Marko Janjušević Janjuš prolazi kroz veoma težak period jer se navršilo dve i po godine od smrti njegovog brata.
Kako bi imao trenutak da se osami, puštena mu je pesma "Nedelja" od Džeja, što je dodatno pojačalo emocije. U tim trenucima Janjuš nije mogao da sakrije tugu - plakao je i jecao, potpuno slomljen zbog gubitka koji i dalje teško podnosi. Podsetimo, on se jednom prilikom u "Eliti" sa Mikijem Dudićem osamio u dvorištu Bele kuće, kada mu je otvorio dušu i prisetio se scene od dana koji nikada neće zaboraviti. - Deset uveče, dvojica iz obezbeđenja ti dolaze i ovako ih







