(Video) Kakav doček u Sremskim Karlovcima! Novosađane koji su krenuli pešice za Beograd dočekali meštani, pogledajte kako su ih ugostili - vijori se zastava "Srbija pobeđuje"

Dnevnik pre 3 sata
(Video) Kakav doček u Sremskim Karlovcima! Novosađane koji su krenuli pešice za Beograd dočekali meštani, pogledajte kako su…

Novosađani koji su jutros krenuli pešice na skup u Beograd, zakazan za subotu, 27. jun, stigli su u Sremske Karlovce, gde su ih dočekali meštani i simpatizeri Srpske napredne stranke.

Nakon više od tri sata pešačenja iz Srpske Atine, nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana stiglo je u Sremske Karlovce, gde se ponosno vijori srpska trobojka i zastava "Srbija pobeđuje". Njih su dočekali meštani i aktivisti SNS, uz osveženje, hranu i voće, a što je najvažnije pružili su im podršku da nastave dalje. Kako je izgledao doček pogledajte u snimku u nastavku teksta. Objava koju deli Novosadska Televizija (@novosadskatelevizija)

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »