Drašković: Niko nema pravo da radnike tera na političke skupove

Rešetka pre 9 sati
Drašković: Niko nema pravo da radnike tera na političke skupove

Aleksandar Drašković, član Izvršnog odbora Stranke slobode i pravde i otpušteni radnik Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje u Leskovcu, ocenio je da niko nema pravo da zaposlene u javnim institucijama i preduzećima dovodi u situaciju da pod pritiscima odlaze na političke skupove.

Komentarišući višegodišnje optužbe o organizovanom dovođenju zaposlenih na stranačke manifestacije, Drašković navodi da se često ističe kako bi radnici trebalo da se odupru pritiscima i sačuvaju svoje dostojanstvo, ali da se zanemaruje suštinsko pitanje. „Koliko god stoji opaska, i činjenica, da bi radnici raznih lokalnih i državnih preduzeća i institucija morali da se odupru pozivima, pritiscima i ucenama za odlazak na bilo koji od skupova vladajuće kaste i stanu

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »