Naglesman digao buru na Svetskom prvenstvu: "Što nas kažnjavate samo jer smo prvi?"
Mondo pre 3 sata | Milutin Vujičić

Fudbalska reprezentacija Nemačke je sa dve pobede obezbedila prolaz u narednu rundu Svetskog prvenstva u SAD, Meksiku i Kanadi i ne mora da brine pred treću utakmicu na turniru.
Večeras od 22 časa u Nju Džerziju, Nemačka može sebi da dopusti luksuz i da izgubi od Ekvadora - svakako prolazi već kao prvoplasirana iz grupe "E", pošto ni južnoamerička selekcija, kao ni Obala Slonovače, ne mogu da je preskoče. Uprkos tome, Julijan Nagelsman ima zamerke na format Svetskog prvenstva pošto će njegova reprezentacija prva igrati meč u nokaut fazi, tako da smatra da je "kažnjen" osvajanjem prvog mesta u grupi "E". Nije sporan samo termin utakmice












