A na “svečano otvaranje” sezone kupanja u Vučjanki cela svita koju plaćaju građani

Jug press pre 3 sata
A na “svečano otvaranje” sezone kupanja u Vučjanki cela svita koju plaćaju građani

LESKOVAC Svi ovi ljudi iz kabineta gradonačelnika Leskovca, medju njima i direktor ZOIL Dunav kao i neki članovi Gradskog veća , su juče išli u Vučje da ponovo (to godinama rade) otvaraju svečano sezonu kupanja na Vučjanki.

Ko da ona ne bi počela da je oni nisu “otvarali”. Šta vi mislite, kako su oni pomogli građanima, od čijeg novca primaju platu a plaćen je i put do Vučja, da im se reši neki problem, ovim grupnim izletom za slikanje ? Pišite nam šta mislite o ovome. Fotografija je sa sajta grada Leskovca. (kraj) LJS/MN

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »