Crno-beli već dugo nemaju trofej! Saša Ilić poručio: Partizan je veliki klub i ambicije su iste
Dnevnik pre 1 sat

Trener fudbalera Partizana Saša Ilić rekao je posle okončanja prvog dela priprema za sledeću sezonu da klub već mnogo godina nema trofej, ali je istakao da su crno-beli veliki klub i da su ambicije uvek iste.
Partizan je pod vođstvom novog trenera odradio prvi deo priprema u okviru Sportskog centra "Teleoptik", a od subote ekipa se seli u Sloveniju, na Pohorje kod Maribora, gde će boraviti naredne dve sedmice i odigrati nekoliko kontrolnih utakmica. Tokom boravka u Sloveniji, Partizan će igrati protiv CSKA Sofije, Aluminija, Nefčija, zagrebačke Lokomotive i Nafte. Ilić je posle okončanja prve faze priprema danas pred novinarima sumirao učinak do sad urađenog i najavio












