Dvojac vozio pijan po Novom Sadu
Radio 021 pre 2 sata | 021.rs

Policijska uprava u Novom Sadu je, 24. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 243 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 27 vozača i osam vozila, a zadržana su dva vozača zbog vožnje pod dejstvom alkohola. Zadržani vozači će, uz prekršajne prijave, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji. Na području Južnobačkog okruga, dogodilo se 11 saobraćajnih nezgoda u kojima su dva lica zadobila teške, a četiri lake telesne povrede. U istom periodu, na području Novog Sada, dogodilo se deset saobraćajnih nezgoda u kojima je jedna osoba teže, a












