KAZNA OD MILION! Anita je kaznjena zbog ovoga!
Svet & Skandal pre 9 sati

Učesnica rijaliti šou programa „Elita 9”, Anita Stanojlović, suočila se sa ogromnim finansijskim udarcem nakon što je tokom lekarskog pregleda prekršila jedno od najstrožijih pravila takmičenja.
Odlukom produkcije i Velikog šefa, trudna takmičarka je oštro sankcionisana sa čak milion dinara zbog kontakta i primanja informacija iz spoljnog sveta. Anita je privremeno napustila imanje u Šimanovcima radi redovnog lekarskog pregleda na klinici gde kontroliše svoju trudnoću. Iako je odlazak bio isključivo zdravstvene i rutinske prirode, ispred same medicinske ustanove dogodila se neočekivana situacija koja je odmah alarmirala produkciju. Novinarka Milica









