KAZNA OD MILION! Anita je kaznjena zbog ovoga!

Svet & Skandal pre 9 sati
KAZNA OD MILION! Anita je kaznjena zbog ovoga!

Učesnica rijaliti šou programa „Elita 9”, Anita Stanojlović, suočila se sa ogromnim finansijskim udarcem nakon što je tokom lekarskog pregleda prekršila jedno od najstrožijih pravila takmičenja.

Odlukom produkcije i Velikog šefa, trudna takmičarka je oštro sankcionisana sa čak milion dinara zbog kontakta i primanja informacija iz spoljnog sveta. Anita je privremeno napustila imanje u Šimanovcima radi redovnog lekarskog pregleda na klinici gde kontroliše svoju trudnoću. Iako je odlazak bio isključivo zdravstvene i rutinske prirode, ispred same medicinske ustanove dogodila se neočekivana situacija koja je odmah alarmirala produkciju. Novinarka Milica

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »