Najbogatija pevačica završila u bolnici zbog semenki koje svi konzumiramo: Zalepile joj se za creva, prošla pakao
Mondo pre 4 sati | Đorđe Milošević

Pevačica Branka Sovrlić je priznala da je bila u bolnici jer je pogrešno konzumirala popularne čia semenke, što joj je narušilo zdravstveno stanje.
Svojevremeno se u razgovoru s medijima, na pitanje šta najviše voli da sprema od hrane, Branka prisetila situacije zbog koje je završila u bolnici. "Savetujem svima da jedu ono što su nam i bake spremale i jele, a ne da izmišljamo vruću vodu. Ja sam nedavno završila u bolnici zbog čia semenki. Svi su znali da sam u bolnici ali nisu znali šta je razog. Jela sam ih tako, a nisam ih potopila pa su mi se zelepile za creva. I eto, ne preporučujem nikom da to jede, ni







