Ostavili ste vozilo ispred marketa a uopšte niste kupac? Sledi neprijatno iznenađenje

Mondo pre 9 sati  |  Mihajlo Sfera
Ostavili ste vozilo ispred marketa a uopšte niste kupac? Sledi neprijatno iznenađenje

Parking mesta ispred supermarketa sve češće su povod za nezadovoljstvo, naročito kada ih vozači ne koriste za kupovinu, već tu ostavljaju svoja vozila na duže vreme radi drugih obaveza.

Jedan supermarket u Volfsbergu (Koruška) odlučio je da stane na put ovom problemu, pa od neovlašćenih vozača naplaćuje taksu zbog "smetanja poseda", prenosi austrijski list "Klajne cajtung" (Kleine Zeitung). Cilj je jasan: parking mesta moraju biti na raspolaganju onima koji zaista kupuju u prodavnici. Međutim, na prometnim lokacijama često se dešava da besplatna mesta zauzimaju ljudi koji putuju na posao, posetioci okolnih ustanova ili drugi vozači. Pravim kupcima

Mondo »

Najnovije vesti »