Radnik pao sa gradilišta u Novom Pazaru: Hitno prevezen u bolnicu, lekari prate njegovo stanje
B92 pre 4 sati

U Novom Pazaru danas je došlo do nesreće na gradilištu koje se nalazi na uglu ulica Kej skopskih žrtava i Palih boraca, neposredno uz zgradu Kvele, kada je jedan građevinski radnik pao sa objekta u izgradnji.
Prema prvim informacijama, reč je o radniku iz Turske koji je angažovan na izgradnji stambeno-poslovnog objekta. Nesreća se dogodila oko 13.30 časova, nakon čega su na lice mesta brzo stigle ekipe Hitne pomoći. Povređenom radniku je pružena prva medicinska pomoć, posle čega je prevezen u zdravstvenu ustanovu. Prema poslednjim informacijama, njegovo zdravstveno stanje je stabilno, ali se i dalje nalazi pod stalnim nadzorom lekara, koji prate njegovo stanje i











