Vučević, Brnabić i Mali pozvali građane da dođu na miting SNS

Danas pre 3 sata  |  Jasmina Lukac
Vučević, Brnabić i Mali pozvali građane da dođu na miting SNS

Rukovodstvo Srpske napredne stranke (SNS) u liku Miloša Vučevića, predsednika SNS, Ane Brnabić, potpredsednice, i Siniše Malog, člana Predsedništva, pozvali su pristalice da dođu na miting naprednjaka 27. juna u Beogradu.

Oni su poziv uputili u video poruci gde nose šešire u bojama srpske zastave. Видимо се у суботу 27. јуна у Београду. Србија побеђује! 🇷🇸🇷🇸🇷🇸 @milos_vucevic @anabrnabic #SNS #Srbija pic.twitter.com/RN56RowOgu — СНС СРБИЈА (@sns_srbija) June 25, 2026 Vučević, Brnabić i Mali u kratkom videu, objavljenom na nalozima stranke na društvenim mrežama, pozvali su građane da dođu na miting njihove stranke kako bi tamo videli robote kako igraju „Moravac“ „ili Sinšu“ Malog kako

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »