Mićin: Na mestu "Neimara" gradiće se stambeno-poslovni kompleks, to nije Novi Sad na vodi
B92 pre 4 sati

Žarko Mićin, gradonačelnik Novog Sada, govorio je za emisiju "Pravi ugao” na RTV1 o projektu koji će se 30. juna naći na javnoj sednici Komisije za planove.
Mićin je istakao da će se projekat, koji opozicija, kako tvrdi, pogrešno naziva "Novi Sad na vodi", graditi na prostoru bivšeg kompleksa "Neimara". "Tamo će se graditi stambeno-poslovni kompleks, koji nema nikakve veze sa Novim Sadom na vodi. Oni su u blizini Novog Sada na vodi, zajednička im je obala Dunava. Novi Sad na vodi je kompleksniji projekat, koji se gradi u koritu reke", obrazložio je gradonačelnik i dodao da za projekat na mestu "Neimara" ne koristi











