Crvena zvezda se rastala sa Kenanom
Danas pre 2 sata | Beta

Američki košarkaš Ajzea Kenan napustio je Crvenu zvezdu, nakon što mu je istekao dvogodišnji ugovor, saopštio je beogradski klub.
Ovaj 35-godišnji bek sa Zvezdom je osvojio Kup Radivoja Koraća prošle godine, a tokom dve sezone odigrao je 73 utakmice za crveno-bele i postigao 703 poena. – KK Crvena zvezda želi Ajzei Kenanu puno zdravlja, sreće i sportskih uspeha u nastavku karijere – navodi se u saopštenju na zvaničnom sajtu kluba. Kenan je pre Zvezde nastupao za Olimpijakos, a u Evropi je igrao i za Uniks iz Kazanja i Galatasaraj.












