Odeljenje RTG dijagnostike dobija novu opremu: Dom zdravlja Novi Sad raspisao tender

B92 pre 1 dan
Odeljenje RTG dijagnostike dobija novu opremu: Dom zdravlja Novi Sad raspisao tender

Dom zdravlja "Novi Sad” kupuje medicinsku opremu ukupne procenjene vrednosti 49.393.625 dinara. Odeljenje RTG dijagnostike dobiće novi mamograf, vredan 22.730.125 dinara, kao i RTG aparat, čija je procenjena vrednost 26.663.500 dinara.

Kako se vidi iz dokumentacije objavljene na Portalu javnih nabavki, rok za isporuku opreme, odnosno realizaciju ugovora, iznosi najviše 150 dana od potpisivanja sporazuma. "Ugovorena cena obuhvata sve prateće troškove i usluge koji su vezani za realizaciju ugovora — demontažu postojećih uređaja, instalaciju i puštanje u rad dobara i obuku osoblja", navedeno je u konkursnoj dokumentaciji. Nabavku finansira AP Vojvodina, preko Pokrajinskog sekretarijata za zdravstvo,

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »