Moravski koridor stiže do Kraljeva: Auto-put, govori i još jedno veselje u Oplanićima?
Glas Šumadije pre 3 sata | Jovana Ristić

Nova deonica Moravskog koridora od Preljine do Adrana biće svečano otvorena, sutra, 26. juna, a, prema navodima u medijima, očekuje se dolazak državnog vrha predvođenog predsednikom Aleksandrom Vučićem, ministrima, direktorima javnih preduzeća i brojnim funkcionerima.
Među turskim radnicima kompanije Behtel Enka pominje se i da se očekuje poseta turskih zvaničnika, među kojima i lično predsednika Erdogana. Međutim, zvaničnih informacija nema. Jedno je sigurno, biće to još jedno veliko infrastrukturno otvaranje uz kamere, govore i poruke o napretku Srbije. I zaista, nova saobraćajnica jeste važna za građane ovog kraja. Putovanja će biti kraća, veze sa ostatkom Srbije brže, a Kraljevo će konačno dobiti ono što se godinama











