Šampion Srbije i definitivno u Ligi šampiona: Spartak ide u najponosniju sezonu u istoriji!
Hot sport pre 5 sati

Subotica može da bude ponosna! Košarkaši Spartaka iz Subotice i naredne sezone igraće u FIBA Ligi šampiona, pošto je klub iz „Dudove šume“ dobio direktno mesto u regularnom delu takmičenja.
Spartak se među 30 sigurnih učesnika našao kao novi šampion Srbije, pa neće morati da prolazi kroz septembarske kvalifikacije. Biće to drugi uzastopni nastup Subotičana u ovom takmičenju. Spartak je prethodne sezone ostvario tri pobede i pet poraza, a evropski put završio je u plej-inu, gde je u dva meča poražen od grčke Kardice. Ovoga puta ambicije će sigurno biti veće, posebno nakon osvajanja domaće titule i potvrde da se klub za kratko vreme pozicionirao među












