Spartak u Ligi šampiona: Nakon istorijske titule, stiglo i evropsko priznanje!

Kurir pre 5 sati
Spartak u Ligi šampiona: Nakon istorijske titule, stiglo i evropsko priznanje!

Takmičenje je potvrdilo da će se subotički tim naći među 30 ekipa koje će naredne sezone učestvovati u borbi za evropski trofej, čime je još jednom nagrađena sjajna sezona, krunisana osvajanjem titule u Košarkaškoj ligi Srbije – prve u klupskoj istoriji.

Iz FIBA Lige šampiona naglašeno je da je Spartak na ovaj način direktno izborio plasman u grupnu fazu, što predstavlja veliki korak napred za klub sa severa Srbije, koji je u kratkom periodu značajno podigao svoj takmičarski nivo. Pored Spartaka, u elitnom društvu naći će se i nekoliko regionalnih predstavnika iz ABA lige – Cibona, koja se vraća na evropsku scenu, kao i Igokea iz Laktaša. U takmičenju će učestvovati i brojni evropski klubovi, među kojima su i

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »