Prva tuča na Svetskom prvenstvu: Južnoamerikanci napravili haos u centru Njujorka!

Telegraf pre 2 sata  |  Telegraf.rs
Prva tuča na Svetskom prvenstvu: Južnoamerikanci napravili haos u centru Njujorka!

Zakuvalo se na Svetskom prvenstvu pred utakmicu Ekvador - Nemačka u trećm kolu grupe E, pošto je došlo do sukoba dve grupe navijača.

Proključala je vrela južnoamerička krv u centru Njujorka na Tajms Skveru, gde su se navijači okupili pre puta ka Met Life stadionu u Nju Džersiju. Iako su se na Tajms Skveru okupile i pristalice reprezentacije Nemačke, u jednom momentu je došlo do tuče, ali među Ekvadorcima. Naime, došlo je do sukoba dve grupe navijača dva velika kluba iz Ekvadora, LDU iz Kita i Barselone. Došlo je do razmenjenih udaraca, a ubrzo se stvorila velika gužva, gde su mnogi Ekvadorci

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »