Prva tuča na Svetskom prvenstvu: Južnoamerikanci napravili haos u centru Njujorka!
Telegraf pre 2 sata | Telegraf.rs

Zakuvalo se na Svetskom prvenstvu pred utakmicu Ekvador - Nemačka u trećm kolu grupe E, pošto je došlo do sukoba dve grupe navijača.
Proključala je vrela južnoamerička krv u centru Njujorka na Tajms Skveru, gde su se navijači okupili pre puta ka Met Life stadionu u Nju Džersiju. Iako su se na Tajms Skveru okupile i pristalice reprezentacije Nemačke, u jednom momentu je došlo do tuče, ali među Ekvadorcima. Naime, došlo je do sukoba dve grupe navijača dva velika kluba iz Ekvadora, LDU iz Kita i Barselone. Došlo je do razmenjenih udaraca, a ubrzo se stvorila velika gužva, gde su mnogi Ekvadorci







