Drama u Novom Sadu: Gori automobil, vatrogasci se bore sa vatrenom stihijom
Telegraf pre 17 sati | Telegraf.rs/ Serbia live

U Rumenačkoj ulici u Novom Sadu se zapalio automobil. Kako se vidi na snimku koji kruži društvenim mrežama, prisutni vatrogasci upešno gase požar, a prisuna je i policija. Na svu sreću nema poređenih lica. (Telegraf.rs/ Serbia live)











